ایده پردازان کسب وکار

 • اخذ نمایندگی بیمه (دوره مجازی)
 • اخذ نمایندگی بیمه
 • آموزش غیر حضوری دوره های مدیریت
 • مدیریت عالی کسب و کار (DBA)
خانه > مقالات > مرکز آموزش الکترونیکی کسب و کار (وابسته به شرکت ایده پردازان کسب و کار)

مرکز آموزش الکترونیکی کسب و کار (وابسته به شرکت ایده پردازان کسب و کار)

آموزش الکترونیک

ماموریت مرکز

مرکز آموزش الکترونیکی کسب و کار (وابسته به شرکت ایده پردازان کسب و کار)، برای پاسخ به نیاز روزافزون اشخاص حقیقی و حقوقی به آموزش های غیرحضوری راه اندازی شده است تا با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات خدمات آموزشی حوزه کسب و کار را به صورت کیفی، روزآمد، رضایت بخش و متناسب با خواسته مخاطبان به صورت غیر حضوری طراحی و برگزار نماید.

این مرکز به منظور تامین کیفیت بالا در ارائه خدمات آموزش غیر حضوری از اساتید برجسته با پایه تخصص دانشگاهی و تجربه صنعتی و نیروهای انسانی و کارشناسی توانمند و مجرب و نیز محتواهای آموزشی کامل، کاربردی، به روز و متناسب با نیازهای اجرایی فراگیران استفاده می نماید. همچنين محيط آموزش مجازی مناسب به همراه كليه تجهيزات آموزشي را فراهم می کند تا به نیاز های آموزشی واحدهای تجاری،خدماتی و صنعتی پاسخی شایسته ارائه نماید.

اهداف مرکز

 •  ارتقاءكيفيت و به روز كردن مهارتهاي فراگیران از طريق بكارگيري شيوه هاي نوين آموزشي تحت وب.
 • ايجاد زمينه براي افزايش دسترسي به آموزش عالي وارائه آموزشهاي مداوم براي فراگیران
 • برگزاري دوره هاي آموزشي كوتاه مدت و بلند مدت عمومي و تخصصي با اعطاء گواهينامه.
 • مشاوره نياز سنجي، برنامه ريزي و برگزاري دوره هاي كاربردي و سمينار ها و كارگاه هاي آموزشي.

این شیوه آموزشی ویژه فراگیرانی طراحی شده است که علاقمند به یادگیری از طریق اینترنت می باشند و امکان استفاده از امکانات اینترنتی (دسترسی به اینترنت پرسرعت، توان پرداخت هزینه های مربوطه، مهارت استفاده از سیستم های آموزش اینترنتی، و ...) برای یادگیری می باشند. آموزش اینترنتی به دو شکل آنلاین (Online) و آفلاین (Offline) اجرا می شود. در شکل آفلاین محتواهای آموزشی به صورت فایل های الکترونیکی در فرمت های استاندارد آموزش الکترونیکی در سیستم آموزش اینترنتی برای دروس مختلف ارائه می شود. در شکل آنلاین طبق برنامه زمان بندی مشخص استاد و دانشجویان از طریق ارتباط اینترنتی در کلاس حضور پیدا می کنند و تصویر یا صوت استاد همراه با نکات کلیدی بحث استاد در قالب پاورپوینت (Power Point) و چت روم (Chat Room) به دانشجویان ارائه می شود و کلاس توسط استاد اداره می شود و دانشجویان هم در بحث ها مشارکت می کنند. معرفی کامل تر مشخصات و امکانات سیستم آموزشی اینترنتی در لینک زیر قابل مشاهده است.

در این شیوه آموزشی فراگیران پس از انتخاب روش آموزش اینترنتی (ILS) و ثبت نام در دوره آموزشی مورد نظر، نام کاربری و کلمه عبور (USER & PASS) دریافت نموده و وارد سیستم آموزش اینترنتی خواهند شد و بر اساس برنامه و زمان بندی اعلام شده در سیستم در دوره آموزشی و آزمون های مربوطه شرکت خواهند نمود. طبق بخش های درج شده در سیستم آموزش اینترنتی و بر اساس راهنمایی ارائه شده در این سیستم، دانشجو مراحل آموزشی خود را طی خواهد نمود. سپس به صورت مرحله به مرحله در آزمون هایی که در مرکز برگزار می شود، طبق برنامه زمانی مشخص شده و به صورت حضوری شرکت می کنند. در نهایت در صورت کسب نمره قبولی در آزمون ها و سپری نمودن مراحل و رعایت ضوابط آموزشی مرکز موفق به دریافت گواهینامه معتبر پایان دوره آموزشی می شوند.

دوره های آموزشی عالی

 دوره های آموزشی کاربردی

دوره عالی مدیریت کسب و کار (MBA) دوره های آموزشی کاربردی کسب و کار
دوره عالی مدیریت کسب و کار بیمه (IMBA) دوره های آموزشی کاربردی بیمه
دوره عالی مدیریت کسب و کار فروش (SMBA) دوره های آموزشی کاربردی فروش و پخش

ثبت نام و دریافت مشاوره

این شیوه آموزشی ویژه فراگیرانی طراحی شده است که یا مایل به یادگیری از طریق اینترنت نیستند یا امکان استفاده از امکانات اینترنت برای یادگیری نمی باشند (به دلایلی مثل هزینه زیاد، دسترسی محدود، سرعت پائین و ...) و در عین حال علاقمند به یادگیری از فایل های الکترونیکی (صوت و تصویر) در قالب روش آموزش چند رسانه ای می باشند.

در این شیوه آموزشی فراگیران پس از انتخاب آموزش چند رسانه ای (MMLS) و ثبت نام در دوره آموزشی مورد نظر، بسته های آموزشی چند رسانه ای تعیین شده (در قالب CD/DVD صوتی و تصویری خودآموز همراه با راهنمایی های آموزشی و آزمون های خودآزمایی) را از فروشگاه کسب و کار دریافت می نمایند سپس به صورت مرحله به مرحله در آزمون هایی که در مرکز برگزار می شود، طبق برنامه زمانی مشخص شده و به صورت حضوری شرکت می کنند. در نهایت در صورت کسب نمره قبولی در آزمون ها و سپری نمودن مراحل و رعایت ضوابط آموزشی مرکز موفق به دریافت گواهینامه معتبر پایان دوره آموزشی می شوند.

لیست دوره های آموزشی چند رسانه ای (MMLS)

 • تکنیک های جذب سپرده های بانکی (16 ساعت)
 • مهارت های حرفه ای مدیریت بانکی (16 ساعت)

ثبت نام و دریافت مشاوره

این شیوه آموزشی ویژه فراگیرانی طراحی شده است که یا علاقمند به یادگیری از طریق اینترنت نیستند یا امکان استفاده از اینترنت برای یادگیری را م (به دلایلی مثل هزینه زیاد، دسترسی محدود، سرعت پائین و ...).

در این شیوه آموزشی فراگیران پس از انتخاب روش آموزش مکاتبه ای (CLS) و ثبت نام در دوره آموزشی مورد نظر، منابع آموزشی تعیین شده (در قالب جزوات جامع خودآموز همراه با راهنمایی های آموزشی و آزمون های خودآزمایی) را از فروشگاه کسب و کار دریافت می نمایند سپس به صورت مرحله به مرحله در آزمون هایی که در مرکز برگزار می شود، طبق برنامه زمانی مشخص شده و به صورت حضوری شرکت می کنند. در نهایت در صورت کسب نمره قبولی در آزمون ها و سپری نمودن مراحل و رعایت ضوابط آموزشی مرکز موفق به دریافت گواهینامه معتبر پایان دوره آموزشی می شوند.

لیست دوره های آموزشی مکاتبه ای (CLS)

 1. دوره عالی مدیریت کسب و کار (MBA)
 2. دوره عالی مدیریت کسب و کار بیمه (IMBA)
 3. دوره عالی مدیریت کسب و کار فروش (SMBA)

ثبت نام و دریافت مشاوره

مخاطبان مرکز

کلیه علاقمندان به آموزش های غیرحضوری (الکترونیکی) 

مدیران، کارشناسان، کارکنان فعال در عرصه کسب و کار 

دانشجویان و افراد علاقمندان به ورود و فعالیت در عرصه کسب و کار

اتحادیه ها، انجمن ها، اصناف، تشکل ها، و مجامع مربوط به کسب و کارها

دستگاه ها، نهادها، سازمان ها و شرکت های متولی، ناظر و سیاست گزار عمومی و دولتی مربوط به کسب و کارها

بنگاه ها، شرکت ها، موسسات و کسب و کارهای فعال در حوزه های مختلف مانند : 

 • زراعت، کشاورزی و دامپروری
 • غذائی و آشامیدنی
 • بازرگانی و خدمات
 • صنعت
 • معدن
 • شیمیائی و داروئی
 • حمل و نقل
 • مخابرات، ارتباطات و اطلاعات
 • ساختمان و عمران
 • خدمات مهندسی
 • چاپ، تبلیغات و بازاریابی
 • نفت، گاز و پتروشیمی
 • بانک، بورس و بیمه
 • ..

ساختار مرکز

 مرکز آموزش الکترونیکی کسب و کار به منظور ارائه خدمات شایسته به مخاطبان خود، از طریق یک تیم حرفه ای و مجرب و در چارچوب یک ساختار نظام مند فعالیت می کند. سازمان مرکز به شرح زیر می باشد

امکانات

امکانات مرکز

 مرکز آموزش الکترونیکی کسب و کار دارای فضاهاي آموزشي مناسب با مجهزترين امكانات آموزشي، از قبيل كامپيوتر هاي مدرن، پروژكتور، امكانات صوتي و تصويري و فضاهاي مناسب برحسب ظرفيتهاي متعدد ( كلاس، كارگاه كامپيوتري، اتاق سمينار) براي فراگیران می باشد.

امکانات و ابزارهای موجود در این مرکز به شرح زیر هستند:

امکانات

روش های ارائه خدمات

 مرکز آموزش الکترونیکی کسب و کار به منظور افزایش رفاه علاقمندان اقدام به ارائه خدمات آموزش الکترونیکی با روش های زیر نموده است. 

کلیه خدمات آموزشی این مرکز به صورت کاربردی و اجرایی و در راستای پاسخ به نیازهای مخاطبان به یادگیری عملی طراحی شده است و بر همین اساس اکثر دروس ارائه شده در سیستم های آموزشی الکترونیکی شامل پروژه های عملی است که دانشجو بایستی در کنار آموزش نظری آنها را انجام داده و گزارش کار عملی خود را نیز به استاد و کارشناسان مرکز آموزش الکترونیکی کسب و کار ارائه کنند. 

لازم به ذکر است این روش ها متناسب با علاقمندی و امکانات در اختیار مخاطبان به شکلی منعطف طراحی شده است تا آنها بتوانند به شیوه ای که برایشان مناسب هست خدمات آموزشی را دریافت نمایند. به عنوان مثال فراگیری که دسترسی به اینترنت ندارد، مجبور نخواهد بود صرفا از طریق اینترنتی آموزش ببیند بلکه می تواند به راحتی و به صورت مکاتبه ای و از طریق مطالعه بسته آموزش چند رسانه ای (CD/DVD-Multi Media) و جزوات خودآموزی که در اختیار وی قرار می گیرد، محتوای آموزشی مورد نیاز را دریافت نموده و فراگیرد.

ارزیابی

در مرکز آموزش الکترونیکی کسب و کار ارزیابی دانشجویان در طی دوره به دو شکل نمره آزمون پایانی و فعالیت های کلاسی انجام می گیرد.

شرایط پذیرش

شرایط پذیرش و نحوه ثبت نام در دوره های مرکز آموزش الکترونیکی کسب و کار، علاوه بر شرایط عمومی پذیرش و ثبت نام به صورت اختصاصی برای هر دوره آموزشی به صورت جداگانه اعلام می شود. علاقمندان می توانند با مشاهده صفحه و لینک ثبت نام دوره آموزشی مورد نظر می توانند از شرایط پذیرش و نحوه ثبت نام اطلاع حاصل نموده و اقدام کنند.

تماس با ما

تماس با کسب و کار

 

منوی کاربری

ایمیل
رمز عبور
عضویت
یادآوری رمز عبور

افتخارات

افتخارات افتخارات افتخارات افتخارات افتخارات افتخارات

برای نمایش همه کلیک کنید