ایده پردازان کسب وکار

  • اخذ نمایندگی بیمه (دوره مجازی)
  • اخذ نمایندگی بیمه
  • آموزش غیر حضوری دوره های مدیریت
  • مدیریت عالی کسب و کار (DBA)
خانه > مقالات > چرا کلینیک کسب و کار؟

چرا کلینیک کسب و کار؟

ممکن است برای هر کسی این سوال پیش بیاید که چرا در مقایسه با مراکز مشابه دیگر بایستی از کلینک کسب و کار استفاده کنم؟ در پاسخ به این سوال مواردی که کلینیک کسب و کار را نسبت به دیگر مراکز مشابه متمایز می کند به شرح زیر معرفی می کنیم:

كلينيك كسب و كار  

 

سرعت و سهولت: روال ارائه خدمات به گونه ای است در کوتاه ترین زمان ممکن و با رعایت استاندارد و کیفیت و قالب مراحلی آسان و روان به مسایل کسب و کارها رسیدگی شده و راه کار ارائه می شود.

 

قیمت: نرخ خدمات متناسب با کار انجام شده و به صورت منصفانه تعیین و دریافت می شود. دریافت خدمات در این کلینیک مستلزم انعقاد قراردادهای عریض و طویل و پرداخت مبلغ زیاد به عنوان پیش پرداخت نیست.

 

ارزشمندی خدمات: با توجه به رویکرد کاربردی و مشتری مداری، خدمات به شکلی اثربخش و ارزشمند برای ذینفعان و مشتریان طراحی و ارائه می شود به طوری که در مجموع منافع بیش از هزینه ها باشد.

 

حذف تشریفات: فرایند پذیرش و ارائه خدمات بدون طی تشریفات پیچیده، زاید، هزینه بر و زمان بر و متناسب با ماهیت خدمات به سهولت و سرعت و با حداقل مستندات انجام می شود.  

 

پشتوانه حرفه ای: گروه علمی فرهنگی کسب و کار متشکل از موسسه آموزش عالی ایده پردازان کسب و کار و روزنامه دنیای نوین کسب و کار با شبکه ارتباطی گسترده با متخصصان و نهادهای کسب و کاری، به عنوان پشتوانه حرفه ای محسوب می شود.  

 

کادر مدیریتی، تخصصی و اجرایی توانمند: به منظور ارائه خدماتی با کیفیت و ارزشمند، از سرمایه های انسانی مدیریتی، تخصصی و اجرایی شایسته و توانمندی استفاده می شود.

کلینیک

 

منوی کاربری

ایمیل
رمز عبور
عضویت
یادآوری رمز عبور

افتخارات

افتخارات افتخارات افتخارات افتخارات افتخارات افتخارات

برای نمایش همه کلیک کنید